ПОСТ-РЕЛІЗ

25 квітня 2024 року відбувся форум-експозиція «Безпека населення в умовах війни. Співпраця з ДСНС», організований спільно з ДСНС та Всеукраїнською Асоціацією Обʼєднаних територіальних громад.

Захід зібрав майже 900 представників галузевого сегменту — вітчизняного та міжнародного бізнесу, органи місцевого самоврядування з різних регіонів України, головний офіс та регіональні представництва ДСНС, Збройні Сили України,    експерти та представники міжнародних фондів, наукові співробітники та представники Національної Поліції України.

Спільно нам вдалося забезпечити інтелектуальну платформу, де експерти галузі поділилися досвідом, змогли сформувати нові зв’язки та будувати ефективні комунікації для досягнення цілей.

На форумі розглядалися питання створення добровільних пожежних загонів в громадах, питання впровадження систем захисту життя та протимінної  діяльності в реаліях війни.

У зоні експозиції понад 30 компаній представили найкращі рішення галузевого сегменту.

Дякуємо всім, хто долучився до участі та зробив внесок у спільну справу — забезпечення безпеки населення в умовах війни!

Генеральний партнер — ALD engineering company
Стратегічний партнер — Global Clearance Solutions
Ексклюзивний партнер — Бранд Мастер
Преміум партнер — БетонЕнерго
Партнер — Ukrainian Demining Services